










27 990 ₴
Для тих, хто не може вибрати між простотою газу та смаком деревного вугілля: представляємо Вам гібридний гриль Gas2Coal®.
Менш ніж за 60 секунд його можна перетворити з газового барбекю на вугільний без використання будь-яких інструментів.
Деревне вугілля просто насипається в піддон для вугілля та запалюється газовими пальниками виготовленими з нержавіючої сталі.
Конструкція піддона для вугілля забезпечує рівномірний розподіл тепла. Піддон та чавунні решітки легко знімаються за допомогою підіймача решіток, який постачається в комплекті до грилю.
Всередині гриля є місце для газового балона, який можна легко під’єднати та від’єднати через кришку доступу. Завдяки двом міцним колесам гриль можна легко перемістити в потрібне місце.
Вбудована відкривачка для пляшок із литого цинку гарантує, що ваш улюблений охолоджений напій не залишатиметься закритим надовго.
За потреби гриль можна розширити, додавши елементи зберігання з нашої системи MADE2MATCH.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Char-Broil |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип топлива | Древесный уголь |
| Конструкция | Цельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Вместимость шампуров | 1-5 (шт) |
| Материал корпуса | Сталь |
| Покрытие корпуса | Жаростойкая эмаль |
| Толщина корпуса | 2 мм |
| Материал решетки | Чугун |
| Комплектация крышкой | Есть |
| Комплектация вертелом | Не предусмотрен |
| Регулируемая высота решетки-гриль | Нет |
| Встроенный термометр | Есть (в крышке) |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
| Количество горелок | 2 шт |
| Комплектация колесиками | 2 шт |
| Наличие дополнительной полки | 2 (шт.) |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Длина рабочей поверхности | 440 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 430 мм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1140 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Высота | 1170 мм |
| Вес | 36.4 кг |