





2 550 ₴
Розпаліть свій вугільний гриль удвічі швидше за допомогою стартера Oklahoma Joe's® Halftime XL.
Розроблений, щоб ви розпалювали вугілля швидше, ніж інші стартери, він чудово працює як із брикетами, так і з великими шматками вугілля.
Крім того, ручка на цьому вугільному стартері витримує нагрівання, залишаючись прохолодною на дотик під час використання.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oklahoma joe's |
| Тип | Набір для гриля/барбекю |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.57 кг |
| Діаметр | 25 см |
| Висота | 20 см |